the friendly professionals
+31 (0)53-428 25 48
Nederlands Deutsch English Polski Francais Español Pусский
 
Bekijk het aanbod
Voorraad NL
Nu op twitter

Volop b2b mogelijkheden in #14% #bijtelling auto's. #Renault #Clio, #Peugeot #308, #Volvo #V40! pic.twitter.com/kTglKLBO6Q

     
Voorraad EU

Management Team

Edwin Brinkman | controller Edwin Brinkman controller +31 534282548 edwinbrinkman@beerninkdebekker.nl Volg Edwin Brinkman op LinkedIn
Martijn Oude Nijhuis | directeur Martijn Oude Nijhuis directeur +31 534282548 martijnoudenijhuis@beerninkdebekker.nl Volg Martijn Oude Nijhuis op LinkedIn
 

Team Beernink & de Bekker - Enschede (NL)

Jan Beernink | sales | buitendienst Jan Beernink sales | buitendienst +31 653647750 janbeernink@beerninkdebekker.nl Volg Jan Beernink op LinkedIn
Emiel de Bekker | sales | buitendienst Emiel de Bekker sales | buitendienst +31 654717194 emieldebekker@beerninkdebekker.nl Volg Emiel de Bekker op LinkedIn
Berend-Jan Bitter | sales | buitendienst Berend-Jan Bitter sales | buitendienst +31 653339956 berendjanbitter@beerninkdebekker.nl Volg Berend-Jan Bitter op LinkedIn
Willem Schotpoort | sales | buitendienst Willem Schotpoort sales | buitendienst +31 651122469 willemschotpoort@beerninkdebekker.nl Volg Willem Schotpoort op LinkedIn
Martin Koselowski | sales | internationaal Martin Koselowski sales | internationaal +31 622607752 martinkoselowski@beerninkdebekker.nl Volg Martin Koselowski op LinkedIn
Björn Gieske | sales | binnendienst Björn Gieske sales | binnendienst +31 612687243 bjorngieske@beerninkdebekker.nl Volg Björn Gieske op LinkedIn
Niels Reitsma | sales | Biddo Niels Reitsma sales | Biddo +31 630793249 nielsreitsma@beerninkdebekker.nl Volg Niels Reitsma op LinkedIn
Lee van Kammen | sales | export Lee van Kammen sales | export +31 651179711 lee@beerninkdebekker.nl Volg Lee van Kammen op LinkedIn
Mike Otten | Biddo taxateur Mike Otten Biddo taxateur +31 534282548 mikeotten@beerninkdebekker.nl Volg Mike Otten op LinkedIn
Onno Sikkink | Biddo taxateur Onno Sikkink Biddo taxateur +31 622607752 onnosikkink@beerninkdebekker.nl Volg Onno Sikkink op LinkedIn
Kaj Albers | import coördinator in- verkoop Kaj Albers import coördinator in- verkoop +31 623272244 kajalbers@beerninkdebekker.nl Volg Kaj Albers op LinkedIn
Nick van den Heuvel | technische inspectie | transport | claims Nick van den Heuvel technische inspectie | transport | claims +31 534282548 nickvandenheuvel@beerninkdebekker.nl Volg Nick van den Heuvel op LinkedIn
Cor Zoontjes | inspectie | logistiek Cor Zoontjes inspectie | logistiek +31 534282548 corzoontjes@beerninkdebekker.nl Volg Cor Zoontjes op LinkedIn
Maarten Harberink | inspectie | logistiek Maarten Harberink inspectie | logistiek +31 534282548 maartenharberink@beerninkdebekker.nl Volg Maarten Harberink op LinkedIn
Marco Oosten | inspectie | logistiek Marco Oosten inspectie | logistiek +31 534282548 info@beerninkdebekker.nl Volg Marco Oosten op LinkedIn
Sabrina Ossel | finance | administratie Sabrina Ossel finance | administratie +31 534282548 sabrinaossel@beerninkdebekker.nl Volg Sabrina Ossel op LinkedIn
Stefan Wolters | finance | administratie Stefan Wolters finance | administratie +31 534282548 stefanwolters@beerninkdebekker.nl Volg Stefan Wolters op LinkedIn
Osman Kaplan | administratie Osman Kaplan administratie +31 534282548 osmankaplan@beerninkdebekker.nl Volg Osman Kaplan op LinkedIn
 

Team Global Car Company - Lohne Wietmarschen (DE)

David Vaartjes | Bedrijfsleider David Vaartjes Bedrijfsleider +49 (0) 5908265970 DavidBreucker@Globalcarcompany.de Volg David Vaartjes op LinkedIn
 

Team autobedrijf B&B - Enschede (NL)

John Broers | Autobedrijf B&B John Broers Autobedrijf B&B +31 534500932 info@autobedrijfbenb.nl Volg John Broers op LinkedIn
Bernard Wagelaar | Autobedrijf B&B Bernard Wagelaar Autobedrijf B&B +31 53450 0932 bernard@autobedrijfbenb.nl Volg Bernard Wagelaar op LinkedIn
Dinant Blok | Autobedrijf B&B Dinant Blok Autobedrijf B&B +31 534500932 bernard@autobedrijfbenb.nl Volg Dinant Blok op LinkedIn
 

>Team

 
© 2018 Auto Beernink & de Bekker | Privacy | Disclaimer | Voorwaarden | Sitemap
Volg ons op: Volg Auto Beernink & de Bekker op LinkedInVolg Auto Beernink & de Bekker op Twitter